Dil  Dil  Dil  Dil
Site Haritası
ÜRETİM
Telefon
Üretim Kapasitemiz A -  |  A +

GESTENERGY, solar panel üretimi alanında kapasite ve kalite açısından Türkiye’ nin en büyük şirketi olmayı hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için yatırımlarını sürdüren bir firmadır. Alanında uzman olarak yetişmiş mühendisleri, teknisyen ve teknikerleriyle birlikte 12000 m2 arazi üzerine kurulu fabrikamızda   6000 m2 kapalı alanda son teknoloji makineleri kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Üretimin her aşamasında kalite kontrolün hakim olduğu işletmemizde üretim kapasitemiz yıllık 150MW ’dir.

GESTENERGY’nin sahip olduğu fotovoltaik panel üretim hatları yüksek kapasiteli ve en son teknolojiye sahiptir. Üretimin verdiği güçle projelere özel fotovoltaik modül ve sistem tasarımı yapma yeteneğini elinde bulundurup anahtar teslimi projeler için üretimin getirdiği kalite, fiyat ve verimlilik avantajlarını maksimum şekilde projelere yansıtmaktadır. 

GESTENERGY, en son teknolojileri takip edip uygulamalı en güvenilir platformları oluşturarak yenilenebilir enerji sektörüne hizmet sunmaktadır.


Ürünlerimiz
üretim
Teknoloji ve Sistem Mühendisliği
GESTENERGY
Monokristal Panel
Polikristal Panel
İnverterlar
Santrifuj Solar Pompa Sistemleri
Dalgıç Solar Pompa Sistemleri
Solar Aydınlatma Sistemleri
Üretim Teknolojisi
Üretim Kapasitemiz
Sertifikalarımız
Teknoloji ve Sistem Mühendisliği
Proje ve Fizibilite Çalışmaları
Servisler
Güngör Uydukent Blok C-12 Antakya,
Hatay 31000 Turkiye

+90 326 255 1010
info@gest-energy.com
Copyright 2018- GEST ENERGY

Seo Web tasarım medyatör